Kásagyöngy - Miyuki - 15/0 - BLACK - 401
Kásagyöngy - Miyuki - 8/0 - Fekete - 401
1 csomag= 10gr gyöngyöt tartalmaz.
Miyuki minőség!
Jó minőségű Japán gyöngy!
Nagy furata miatt kiválóan alkalmas minták fűzésére.
Kásagyöngy - Miyuki - 15/0 - GALVANIZED MUSCAT - 4206 - TARTÓS BEVONATTAL!
Jó minőségű Japán gyöngy!
Nem kopik speciális bevonatának (duracoat) köszönhetően.
Nagy furata miatt kiválóan alkalmas minták fűzésére
FélTila - 2,5x5mm - Opaque Antique Rose Luster - TLH599
Származási hely: Japán
Méret: 2,5x5mm
Doboz - papír - fehér zöld levelekkel
Méret: 9,5x5,5x1cm
Anyaga: papír
Az Ár 1db termékre vonatkozik!
Miyuki kásagyöngy - 15/0 - GALVANIZED GOLD - 1052
A Miyuki 15/0 Galvanized Gold kásagyöngy a ragyogó elegancia és a finom részletek iránti igényt tükrözi. Az arany galvanizált bevonatú gyöngyök kifinomult csillogást biztosítanak minden alkotásnak. A 15/0 méret rendkívül kicsi, így ideális finom, részletgazdag ékszerekhez, mikroszövéshez vagy aprólékos kézműves projekteken való felhasználásra.
Ez a gyöngy tökéletes választás, ha egy elegáns, luxus megjelenést szeretnél elérni. A galvanizált bevonat biztosítja, hogy az arany szín hosszú távon is megőrzi fényét, nem veszít a ragyogásából. A Miyuki márka híres a kiváló minőségű gyöngyeiről, így biztos lehetsz benne, hogy munkáid tartósak és gyönyörűek lesznek.
Ékszerlánc - 6x3x0,7mm - ovális - rózsaarany színben
Méret: 6x3x0,7mm
Az Ár 1m ékszerláncra vonatkozik!
Szalagvég - 13mm - ezüst színben (10db)
Méret: 13x7x5mm
Lyuk méret: 2mm
Az Ár 10db szalagvéget tartalmaz!
Miyuki Kásagyöngy - 11/0 - Black Matted - 401F
A Miyuki 11/0 Black Matted kásagyöngy a stílusos minimalizmus kedvelőinek ideális választás. A matt fekete szín eleganciát és diszkrét hatást kölcsönöz minden alkotásnak. A 11/0 méret tökéletes választás finom, részletes munkákhoz, mint például a peyote vagy a herringbone technika, ahol a gyöngyök aprósága és precíz illeszkedése kulcsszerepet játszik.
A matt felület és a mély fekete szín rendkívül sokoldalú, így könnyedén kombinálható más színekkel és textúrákkal, hogy egyedi, modern ékszereket és dekorációkat alkothass. A Miyuki gyöngyök precíziós gyártása biztosítja a tökéletes formát és a kiváló minőséget, így minden egyes darab hosszú távon megőrzi szép megjelenését.
Kásagyöngy - Miyuki - 15/0 - CREAM CEYLON - 594
1 csomag= 5gr gyöngyöt tartalmaz.
Miyuki minőség!
Jó minőségű Japán gyöngy!
Karika - szerelőkarika - 6x1,4mm - dupla - ezüst színben - ÓLOM ÉS KADMIUMMENTES! (100db)
Méret: 6x1,4mm
Hasonló termékek
Miyuki kásagyöngy - 15/0 - DURACOAT S/L DYED GOLDEN FLAX - 94231- Tartós bevonattal!
Miyuki minőség!
Jó minőségű Japán gyöngy!
Nem kopik, egy speciális bevonatnak (duracoat) köszönhetően!
Kiválóan alkalmas minták fűzésére.