Az oldal sütiket használ, a teljes felhasználói élményért kérem engedélyezze a használatát. 
70 Ft
Gyártó cikkszám: 00030-26200, Y-PRC-BA4-00030-26200
Cikkszám: 9045
Elérhetőség: Raktáron
Nem értékelt
Gyártó: Preciosa

A Crystal Aurum Full egy igazán lenyűgöző, teljes felületén arany bevonattal rendelkező kristálygyöngy, amely luxust és ragyogást visz minden ékszerbe. A 4 mm-es méret ideális központi vagy kiegészítő elemként is, legyen szó karkötőről, fülbevalóról vagy nyakláncról.

A PRECIOSA MC Bicone gyöngyök precíz, gépi csiszolású felületükkel tökéletes fénytörést biztosítanak, a cseh kristály alapanyag pedig garantálja a tartósságot és kiváló minőséget.

Főbb jellemzők:

  • Méret: 4 mm

  • Szín: Crystal Aurum Full (teljes arany bevonat)

  • Típus: MC Bicone – csiszolt kristálygyöngy

  • Anyag: eredeti cseh PRECIOSA kristály

PRECIOSA MC Bicone - 4mm - CRYSTAL AURUM FULL - 00030-26200

70 Ft

Leírás és Paraméterek

PRECIOSA 

Az Ár 1db Precios kristályt tartalmaz! 

PRECIOSA MC Bicone - 3mm - CRYSTAL AURUM FULL - 00030-26200

60 Ft
(1)

A PRECIOSA márka neve egyet jelent a csiszolási pontossággal és a kristálytiszta ragyogással – a MC Bicone gyöngy pedig méltó képviselője ennek a minőségnek. A 3 mm-es CRYSTAL AURUM FULL változat teljes felületén arany színű bevonatot kapott, amely szinte fémesen csillogó, luxushatást kelt minden darabban.

A sokoldalú bicone forma ideális ékszerek, díszek, hímzések vagy más kreatív projektek megvalósításához. Kis méretének köszönhetően tökéletes kiegészítőként is használható nagyobb gyöngyök mellé.

Főbb jellemzők:

  • Méret: 3 mm

  • Szín: Crystal Aurum Full (arany bevonat)

  • Típus: MC Bicone – csiszolt kristálygyöngy

  • Anyag: cseh kristály (PRECIOSA)

PRECIOSA MC Bicone - 3mm - CRYSTAL LABRADOR FULL - 00030-27000

40 Ft

Tükröződés, elegancia, csillogás – a CRYSTAL LABRADOR FULL színű PRECIOSA MC Bicone gyöngy minden tekintetet magára von. A 3 mm-es, teljes felületén fémesen ezüstös bevonattal ellátott kristálygyöngy ragyogó hatást biztosít, legyen szó ékszerkészítésről, hímzésről vagy díszítőmunkáról.

A klasszikus bicone forma precíz csiszolása nemcsak a fényt töri gyönyörűen, de tartósságot és könnyű kombinálhatóságot is biztosít más gyöngyökkel és alapanyagokkal.

Főbb jellemzők:

  • Méret: 3 mm

  • Szín: Crystal Labrador Full (tükrös ezüst fény)

  • Típus: MC Bicone – gépi csiszolású kristálygyöngy

  • Anyag: eredeti cseh kristály (PRECIOSA)

PRECIOSA MC Bicone - 4mm - CRYSTAL GOLDEN FLARE FULL - 00030-23800

45 Ft

PRECIOSA MC Bicone – 4 mm – CRYSTAL GOLDEN FLARE FULL
A Crystal Golden Flare Full színű PRECIOSA kristálygyöngy magában hordozza a napfény melegségét és az arany csillogását. A teljes felületén aranyló fényű bevonattal ellátott 4 mm-es bicone gyöngy igazi látványelem bármilyen ékszerben vagy díszítésben.

A klasszikus bicone forma kiváló fénytörést ad, míg a gépi csiszolás biztosítja a precizitást és a prémium megjelenést. Használható önállóan vagy más színekkel kombinálva is, akár elegáns, akár bohém stílushoz.

Főbb jellemzők:

  • Méret: 4 mm

  • Szín: Crystal Golden Flare Full (aranyló bevonat)

  • Típus: MC Bicone – csiszolt kristálygyöngy

  • Anyag: kiváló minőségű PRECIOSA cseh kristály

Swarovski Bicone - Crystal Dorado 2x - 4mm - 5328

40 Ft
(1)

Méret= 4mm

Az Ár 1db swarovski bicone gyöngyre vonatkozik! 

Származási hely: Eu.

Swarovski Bicone - Metallic Light Gold - 4mm - 5328

40 Ft

Méret= 4mm

Az Ár 1db swarovski bicone gyöngyre vonatkozik! 

Származási hely: Eu.

Petal gyöngy - 14x13mm - Halo Ethereal - Celadon - 29250AL

60 Ft

Méret: 14x13 mm 
Anyga: Üveg
Származási hely: Eu.
Az Ár 1 db gyöngyre vonatkozik.

Fülbevaló alap - 6mm - tárcsás - bedugós - 304 ROZSDAMENTES ACÉL! (pár)

30 Ft

Méret: 0.6mm

Tárcsa átmérő: 6mm

Az Ár 1pár termékre vonatkozik!

Kadmium és Ólommentes! 

ROZSDAMENTES ACÉL!

Fülbevaló akasztó 18mm - hosszú nyakú - ezüst színű (1 pár) - Nikkelmentes!

50 Ft
(5)

Méret: 18x0,8x3mm

Az Ár 1 pár füli alapra vonatkozik! 

Ólom és kadmiummentes!

Hasonló termékek

Preciosa® - Indian Pink AB, 4mm bicone/ rombusz gyöngy

70 Ft

Tedd még szebbé alkotásaidat a Preciosa® – Indian Pink AB kristálygyöngyökkel, amelyek egy igazán különleges, meleg rózsaszín árnyalatot hoznak! A 4 mm-es bicone (rombusz) forma és az Indian Pink AB árnyalat kombinációja igazán bájos megjelenést biztosít, míg az Aurora Borealis (AB) bevonat fénylő csillogást ad a gyöngyöknek, amelyek minden ékszerben kiemelkednek.

PRECIOSA MC Bicone - 4mm - ROSE OPAL 2X AB - 71350-20000

70 Ft

A Rose Opal 2X AB egy finoman tejes rózsaszín kristálygyöngy, melynek misztikus, sejtelmes fénye igazi álomszerű hatást kelt. A gyöngyöt borító dupla AB (Aurora Borealis) bevonat még intenzívebb szivárványos csillogást biztosít, ami minden ékszert különlegessé és egyedivé tesz.

A 4 mm-es bicone forma klasszikus és sokoldalú, ideális romantikus, vintage vagy elegáns stílusú alkotásokhoz. A PRECIOSA minőség garantálja a tartósságot és a gyönyörű fényhatást.

Főbb jellemzők:

  • Méret: 4 mm

  • Szín: Rose Opal 2X AB (tejes rózsaszín, dupla irizáló bevonattal)

  • Típus: MC Bicone – gépi csiszolt kristálygyöngy

  • Anyag: cseh PRECIOSA kristály

Preciosa® - Chrysolite Opal AB, 4mm bicone/ rombusz gyöngy

70 Ft

Tedd még különlegesebbé ékszereidet a Preciosa® – Chrysolite Opal AB kristálygyöngyökkel! A 4 mm-es bicone (rombusz) forma és a Chrysolite Opal AB árnyalat egy elegáns, pasztell zöld színt ad, amit az Aurora Borealis (AB) bevonat ragyogó fénye emel ki. Ez a gyöngy tökéletes választás, ha finom, mégis fényes ékszereket szeretnél készíteni, amelyek kifinomult eleganciát sugároznak.

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Az oldal tetejére