Az oldal sütiket használ, a teljes felhasználói élményért kérem engedélyezze a használatát. 
590 Ft
Gyártó cikkszám: 300
Cikkszám: 7124
Elérhetőség: Raktáron
(1)

Frosty elegance and pearlescent sparkle in one piece - this LunaSoft ICE/PEARL cabochon gives any jewellery a truly unique look! The pale icy shade is crowned with a pearlescent, soft shine that adds an understated luxurious touch to any creation.

✅ Silky pearlescence - a special "glow from within" effect
✅ Perfect for gluing or booking - easy to use thanks to its kaboshon shape
✅ Lightweight resin with a matt finish - glass-like appearance, yet comfortable to wear
✅ Unique colour combination - ICE/PEARL shade for a unique, elegant effect

LunaSoft kaboshon - 18mm - ICE/PEARL - 300

590 Ft

Leírás és Paraméterek

Méret: 18mm

Az Ár 1db LunaSoft kaboshonra vonatkozik! 

Organza nyakláncalap - Fekete, 3 viaszolt szállal díszítve

250 Ft
(1)

A Lánc hossza: 42cm+ 4,5cm a lánchosszabbító rész.

A lánc vastagsága: 1mm, orrganza vastagsága: 6mm

Nikkelmentes! 

Köztes gyöngy - kerek lencse alakban - tibeti végtelenség motívummal - antik ezüst színben

20 Ft
(2)

Méret: 7x3mm

Lyuk méret: 1mm

Kadmium és Ólommentes!

Az Ár 1 db köztes gyöngyre vonatkozik! 

LunaSoft kaboshon - 18mm - H8 - CHALK WHITE

590 Ft

A LunaSoft kaboshon különlegessége a lágy, selymes felület és a finoman áttetsző, mégis telt színvilág. Ez a 18 mm-es CHALK WHITE (krétafehér) változat elegáns, visszafogott megjelenésével tökéletes választás lehet ékszerkészítéshez, főként romantikus, vintage vagy letisztult stílusú darabokhoz.

Az H8 típusú kaboshon kupolás, sima felülete különösen jól érvényesül gyűrűkben, medálokban vagy akár fülbevalókban. A LunaSoft technológia révén a kaboshon hátulról festett, ami gyönyörű, selyemfényű hatást eredményez – mintha belülről világítana.

Főbb jellemzők:

  • Méret: 18 mm

  • Szín: Chalk White (krétafehér)

  • Forma: domború, sima kaboshon

  • Anyag: minőségi LunaSoft akril

  • Különlegesség: hátulról színezett, selyemfényű hatás

Bojt - nagy - piros - színben

290 Ft

Méret: 67x6mm  

Az Ár 1db termékre vonatkozik! 

Fülbevaló alap - 19x4,5mm - platina ezüst színben - beakasztós - Rozsdamentes Acél!

130 Ft
(3)

Méret: 19x4,5mm
Lyuk méret: 1,4mm

Rozsdamentas acél! 
Az ár 1pár fülbevaló alapot tartalmaz!

Medál - hópehely - antik ezüst színben - Nikkelmenetes!

60 Ft
(4)

Méret: 17x17x1,5mm

Lyuk méret: 2mm

Az Áe 1db medálra vonatkozik!  

Kásagyöngy - Miyuki - 11/0 - White Pearl Ceylon - 0420

580 Ft
(2)

Nagy furata miatt kiválóan alkalmas minták fűzésére.A Miyuki kásagyöngy világszerte elismert prémium japán gyöngy, amelyet a gyöngyfűzők és ékszerkészítők előszeretettel használnak egyedi és kifinomult darabok készítéséhez. Ezek a gömb alakú gyöngyök egyenletes méretükkel és minőségükkel tűnnek ki a többi kásagyöngy közül, így ideális választást nyújtanak bármilyen kézműves projektben.

Klipsz alap - antik ezüst színben - 304 Rozsdamentes Acél!

370 Ft

Tedd egyedivé a fülbevalóidat! Ez a klipsz alap antik ezüst színben, prémium 304 rozsdamentes acélból készült, tökéletes választás minden ékszerkészítő számára, aki szeretné saját kezűleg elkészíteni egyedi fülbevalóit. Az antik ezüst szín elegáns, klasszikus megjelenést biztosít, miközben a rozsdamentes acél hosszú élettartamot és bőrbarát viselhetőséget garantál.

Ez a klipsz alap remek lehetőséget kínál azoknak is, akik nem szeretnek fúrt fülűek lenni, de mégis szeretnék élvezni a fülbevalók viselését. A könnyen használható klipsz mechanizmus biztosítja a kényelmes és stabil viseletet, így egész nap élvezheted az ékszert anélkül, hogy aggódnod kellene.

Miért válaszd ezt a klipsz alapot?
Prémium minőségű 304 rozsdamentes acél – nem kopik, nem irritál
Antik ezüst szín – elegáns, időtálló megjelenés
Kényelmes, stabil klipsz záródás – ideális azoknak, akik nem fúrt fülűek
Tökéletes alap fülbevalókhoz – könnyen kombinálható gyöngyökkel, ásványokkal vagy egyedi díszekkel
Bőrbarát – kényelmes és biztonságos viselet

Kásagyöngy - Miyuki - 8/0 - GUNMETAL - 0451

560 Ft

1 csomag= 10gr gyöngyöt tartalmaz.

Miyuki minőség!

Jó minőségű Japán gyöngy!

Kásagyöngy - Miyuki - 8/0 - BLACK - 401F

540 Ft
(1)

1 csomag= 10gr gyöngyöt tartalmaz.

Miyuki minőség! 
Jó minőségű Japán gyöngy!

Nem kopik speciális bevonatának (duracoat) köszönhetően.
Nagy furata miatt kiválóan alkalmas minták fűzésére.

Miyuki kásagyöngy - 11/0 - GALVANIZED GOLD - 1052

930 Ft
(1)

A Miyuki 11/0 Galvanized Gold kásagyöngy a kifinomult elegancia és a ragyogás tökéletes kombinációja. Az arany galvanizált bevonatú gyöngyök ragyogó, meleg fényt biztosítanak, amely bármilyen ékszerhez vagy kézműves projekthez hozzáad egy kis luxust. A 11/0 méret ideális választás finomabb, de még mindig jól látható alkotásokhoz, legyen szó peyote, herringbone vagy szövés technikákról.

A galvanizált arany bevonat garantálja, hogy az intenzív szín és fény tartós marad, még a mindennapos használat mellett is. A Miyuki gyöngyök híresek a kiváló minőségükről és precíziós méretükről, így mindig tökéletes illeszkedést biztosítanak a munkáidban.

Hasonló termékek

LunaSoft kaboshon - 18mm - 357

590 Ft

Méret: 18mm

Az Ár 1db LunaSoft kaboshonra vonatkozik! 

LunaSoft kaboshon - 18mm - 382

590 Ft

Fedezd fel a LunaSoft kaboshon varázsát! Ez a 18 mm-es, prémium minőségű kaboshon különleges, szaténfényű felületével és egyedi 382-es árnyalatával igazán elegáns megjelenést kölcsönöz ékszereidnek. Tökéletes választás fülbevalók, gyűrűk, medálok és egyedi designer darabok készítéséhez.

A LunaSoft kaboshon különlegessége, hogy matt, mégis sejtelmesen fénylő hatást nyújt, amely játékosan tükrözi a fényt. A kaboshon hátulja lapos, így ragasztással könnyedén rögzíthető bármilyen alapra.

Tulajdonságok:

  • Méret: 18 mm átmérő

  • Színkód: 382

  • Anyag: kiváló minőségű műgyanta

  • Felület: szaténfényű, matt hatású

  • Hátsó rész: lapos, ragasztható

 

LunaSoft kaboshon - 18mm - 373 - WATERMELON

590 Ft
(2)

​A LunaSoft kaboshon - 18 mm - Watermelon - 373 egy különleges ékszeralkotó elem, amely a nyári frissességet és vidámságot idézi. A Watermelon árnyalatú, 18 mm átmérőjű, kerek forma selymes, fényes felülete különleges ragyogást ad minden ékszernek.​

Fő jellemzői:

  • Frissítő szín: A pink és narancs árnyalatok keveréke a lédús görögdinnye színeire emlékeztet, meleg és nyári hangulatot áraszt.​

  • Kiváló minőség: A LunaSoft lucit anyagának köszönhetően a kaboshon felülete lágy tapintású, míg a fémes hátlapja mélyebb fényt biztosít.​

  • Könnyű használat: Lapított hátoldalának köszönhetően ideálisan alkalmazható ékszerkészítéshez, legyen szó ragasztásról vagy foglalásról.​

Műszaki adatok:

  • Méret: 18 mm átmérőjű, kerek forma​

  • Anyag: LunaSoft (mattított műgyanta)

Vélemények

5.00
1 értékelés
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
2024. 05. 21. -
Nagyon szép.
Az oldal tetejére