Az oldal sütiket használ, a teljes felhasználói élményért kérem engedélyezze a használatát. 
790 Ft
Gyártó cikkszám: EGLA-A034-P4mm-L15
Cikkszám: 9154
Elérhetőség: Raktáron
Nem értékelt

Varázsolj egy kis fényt és színt ékszereidbe ezzel a csodás türkiz üveggyönggyel!

Ez a csiszolt fánk üveggyöngy a 4x3 mm-es méretével tökéletes választás finom, elegáns ékszerekhez. A türkiz szín varázslatosan friss és vibráló, míg a félig AB (aurora borealis) bevonat csodálatos fényjátékot ad a gyöngyöknek, amitől még különlegesebbé válnak az alkotásaid. A csiszolt fánk forma biztosítja, hogy minden egyes darab elegáns és kifinomult legyen.

Üveggyöngy - csiszolt fánk - 4x3mm - Türkiz - félig Ab színben

790 Ft

Leírás és Paraméterek

Méret: 4x3mm

Lyuk méret: 0,4mm
Az Ár 1szál, azaz 113-115db üveggyöngyre vonatkozik!

Csiszolt fánk alakú gyöngy - 4x3mm - telt fekete Ab színben

690 Ft

Méret: 4x3mm, lyuk méret: 0.4mm

Anyaga: üveg

Méret: kb. 4mm átmérőjű, 3mm vastag, lyuk: 0,4mm; kb. 113~115db/szál, 41~42cm.

Üveggyöngy - 4x3mm - türkiz színben - fánk alakú - csiszolt

690 Ft

Méret: 4x3mm

Lyuk átmérő: 1mm

Az Ár kb. 130db gyöngyre vonatkozik!

Csiszolt fánk alakú üveggyöngy - 2x1,5mm - telt sárga színben

790 Ft

Méret: 2x1,5mm, lyuk méret: 0.4mm

Anyaga: üveg
Az Ár 1szál, azaz kb. 195db (28cm) üveggyöngyöt tartalmaz!

Pinch gyöngy - 5x3mm - Crystal Magic Blue - 95100

340 Ft
(1)
Méret: 5x3 mm
1 csomag= 50db
Származái hely: EU.

Üveggyöngy - 3x2mm - DarkSlate Blue - fánk alakú csiszolt

690 Ft

Méret: 2x3mm

1 szál= kb.140db

Az Ár 1 szál üveggyöngyre vonatkozik!

Pinch gyöngy - 5x3mm - VINTAGE COPPER - 01770

250 Ft
(1)
Méret: 5x3 mm
1 csomag= 50db
Származái hely: EU.

Üveggyöngy - 4x3mm - csillogó - rózsaarany - csiszolt fánk

1.090 Ft
Méret: 4x3mm
Anyaga: üveg

Az Ár 1szál= 130-140db üveggyöngyöt tartalmaz!

Hasonló termékek

Üveggyöngy - galvanizált, átlátszó, félig szürke bevonattal, fazettált, Rondelle, világos tengerzöld, 4x3mm

790 Ft
Ez a 4x3 mm-es fazettált Rondelle üveggyöngy tökéletes választás, ha egy kis természetes eleganciát és finom ragyogást szeretnél csempészni az alkotásaidba. A galvanizált, félig szürke bevonat különleges mélységet és extra csillogást ad az áttetsző világos tengerzöld árnyalatnak.

Üveggyöngy - galvanizált, átlátszó, félig szürke bevonattal, fazettált, Rondelle, búzavirágkék, 4x3mm

790 Ft
Ez a 4x3 mm-es fazettált Rondelle üveggyöngy tökéletes választás, ha szeretnél egy szemet gyönyörködtető, mégis diszkrét színt hozzáadni alkotásaidhoz. A galvanizált, félig szürke bevonat elegánsan kiegészíti a búzavirágkék árnyalatot, így a gyöngy még jobban kiemeli a fényt, miközben a természetes eleganciát képviseli.

Üveggyöngy galvanizált, fazettált bicone/rombusz, félig zöld bevonatú, mély égszínkék, 4x3mm

790 Ft

Add meg alkotásaidnak azt a csillogó, mégis letisztult eleganciát, amit csak az ezüst színű gyöngyök tudnak nyújtani! Ez a fazettált bicone/rombusz alakú üveggyöngy különleges, galvanizált fényével minden ékszert ragyogóvá varázsol. Tökéletes választás precíz, részletgazdag ékszerekhez és díszítőelemekhez.

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Az oldal tetejére